اخبار مرتبط

عبدالرحمن شهنوازی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: براثر بارندگی 10 تا 11 اسفند در سراسر سیستان و بلوچستان 9 مسیر ارتباطی در جنوب این استان مسدود شد.
وی افزود: مسیر دلگان - بزمان یکی از مسیرهای مسدود شده سیلاب اخیر، بامداد امروز یکشنبه بر اثر فروکش کردن طغیان رودخانه بازگشایی شد.
مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان افزود: همچنان هشت مسیر شامل دلگان - زهکلوت، دلگان - ایرانشهر، دلگان - هودیان، ایرانشهر - مهرستان، فنوج - رمشک، ایرانشهر - خیرآباد، پیشین - بازاچه مرزی پیشین و چاهان - زرآباد دیگر در جنوب این استان مسدود است.
وی افزود: تلاش نیروهای راهداری و پلیس راه برای بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به لحاظ شرایط جغرافیایی و وسعت زیاد در برخی مواقع همزمان چندین پدیده از جمله توفان، خشکسالی، بارندگی، سیل و مواج شدن دریا را تجربه کرده است.
به دلیل بارندگی شدید از 10 تا 11 اسفند در سیستان و بلوچستان علاوه بر تعطیلی مدارس، مسدود شدن مسیرهای ارتباطی، کشته شدن یک نفر در زاهدان براثر ریزش آوار، شهید شدن سه نفر از مزربانان میرجاوه بر اثر سیلاب،دچار مشکل شدن افزون بر 60 خودرو در زاهدان به دلیل افتادن در گودال های حفر شده توسط شرکت گاز و افزون بر سه هزار آسیب دیده از باران و سیلاب در زاهدان، سرباز و دلگان را به همراه داشته است.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.