اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی حوزه دارالعلوم اهل سنت زاهدان، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی چهارشنبه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرد:
خبر انفجار در نزدیکی اتوبوس حامل حافظان وطن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران که منجر به شهادت و مجروح شدن جمعی از کارکنان سپاه شد، باعث تأسف و تألم شدید گردید.
در ادامه این بیانیه آمده است: بنده این اقدام تروریستی را قویا محکوم می‌کنم و آن را در راستای منافع دشمنان کشور و ملت فهیم ایران می‌دانم. بدون شک بیش از هرکسی، مردم سیستان‌و بلوچستان از چنین حوادثی آسیب می‌بینند؛ مردمی که خواهان امنیت و صلح در سایۀ آزادی و توسعه فراگیر هستند.
مدیر حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان در پایان این بیانیه از بارگاه ایزد منان برای این شهدا مغفرت تامه و رفع درجات و برای عزیزانشان اجر و صبر فراوان و همچنین برای مجروحان شفای عاجل مسألت کرد و از بازماندگان شهدای این حادثۀ تلخ و ناگوار خواسته است که وی را در غم خود شریک بدانند.
یک دستگاه اتوبوس حامل نیروهای سپاه پاسداران شامگاه چهارشنبه هنگام حرکت در جاده خاش- زاهدان در محدوده روستای چانعلی بوسیله یک دستگاه خودرو وانت حامل موادمنفجره منفجر شد و تعدادی از سرنشینان آن شهید و مجروح شدند.
گروهک تروریستی به اصطلاح جیش العدل مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفته است.
6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.