رئیسی رئیس‌جمهور در سفر استانی خود، لحظاتی پیش در فرودگاه زنجان مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

به گزارش جماران؛ رئیس جمهور با بیان اینکه مردم زنجان عنوان پایتخت شور و شعور حسینی را از آن خودشان کرده‌اند و با این عنوان شناخته می‌شوند، گفت: بیش از 3 هزار و 500 شهید، علما، مفاخر و حکمای زنجان از جمله شیخ اشراق و حکیم هیدجی، نه فقط برای این استان بلکه مایه فخر جهان اسلام هستند.

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز شنبه در آغاز دومین سفر دولت مردمی به استان زنجان، با بیان اینکه مردم زنجان عنوان پایتخت شور و شعور حسینی را از آن خودشان کرده‌اند و با این عنوان شناخته می‌شوند، تصریح کرد: بیش از 3 هزار و 500 شهید، علما، مفاخر و حکمای زنجان از جمله شیخ اشراق و حکیم هیدجی، نه فقط برای این استان بلکه مایه فخر جهان اسلام هستند.

رئیس جمهور در ادامه با اشاره به اینکه در این سفر میزان اجرای مصوبات سفر اول دولت به زنجان را مود بررسی قرار خواهیم داد، افزود: بر اساس گزارش‌هایی که به ما رسیده به همت استاندار و مدیران استان کارها به خوبی پیش رفته و بعضی از مصوبات نیز در دست اقدام و اجراست.

رئیسی اظهار داشت: طرح‌های مسکن استان در زمینه زمین و مسکن پیشرفت خوبی داشته و در این سفر بخشی از آنها به مردم واگذار خواهد شد. همچنین مسئله بیکاری که یکی از نگرانی‌های جدی مردم زنجان بود، بر اساس آمارها و با راه‌اندازی واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید کاهشی شده است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در دومین سفر دولت مردمی همچنین مسائل و نیازهای جدید استان که از طریق مسئولان و مدیران محترم و فرهیختگان و اقشار مختلف به دولت منعکس شده مورد توجه قرار می‌گیرد تا با تلاش جهادی مسئولان تامین شود، گفت: لازم می‌دانم بابت تاخیر یک روزه‌ای که به دلیل ضرورت حضور بنده در استان کرمان و عرض ادب و احترام به مردم و خانواده شهدای این استان و نیز پیگیری برخی مسائل ضروری امنیتی در کرمان پیش آمد نیز از مردم زنجان عذرخواهی کنم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.