بیمارستان شهدای شهرستان رستم و بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان فسا با حضور رئیس جمهور به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش جماران؛ بیمارستان شهدای شهرستان رستم و بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان فسا با حضور رئیس جمهور به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

سید ابراهیم رئیسی در ادامه برنامه‌های روز دوم سفر دولت مردمی به استان فارس، پیش از ظهر امروز جمعه، در مراسم افتتاح رسمی بیمارستان 64 تختخوابی شهدای شهرستان رستم حضور یافت.

برای احداث بیمارستان 64 تختخوابی رستم که در منطقه غرب استان فارس قرار دارد، 800 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

این پروژه که از محل ردیف ملی و اعتبارات وزارت بهداشت، با 64 تخت بیمارستانی احداث شده، دارای بخش‌های داخلی، اورژانس، اطفال، زنان، جراحی، مراقبت‌های ویژه، اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه، رادیولوژی و داروخانه است.

رئیسی همچنین به صورت همزمان و از طریق ویدئوکنفرانس دستور افتتاح رسمی بیمارستان 160 تختخوابی امام حسین (ع) شهرستان فسا را صادر کرد.

بیمارستان 160 تختخوابی امام حسین (ع) شهرستان فسا واقع در غرب استان فارس با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد تومان تجهیز و تکمیل شده است.

عملیات ساخت این بیمارستان از سال 1390 آغاز شده و از همه امکانات مورد نیاز یک بیمارستان عمومی با تمامی تخصص‌های مورد نیاز برخوردار است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.