حجت الاسلام محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه به خبرنگار جماران گفت: رهبر انقلاب در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک سری از متهمان حوادث اخیر را مورد رافت قرار می دهند.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به وعده رئیس دستگاه قضایی در خصوص شاد کردن دل مردم در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: مقام معظم رهبری به عنوان پدر این امت، نسبت به برخی افرادی که مرتکب جرائمی شده اند و احیانا لغزش هایی داشته اند، حتما رأفت اسلامی دارند. امسال هم با توجه به اتفاقاتی که در حوادث اخیر افتاده، به نظر می رسد مقام معظم رهبری نسبت به افرادی که شرور نیستند، اشتباه کرده اند و الآن نادم هستند، آن حالت پدرانه را بیش از همیشه داشته باشند و این افراد هم به آغوش جامعه برگردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد مصدق در حاشیه تجدید میثاق مسئولین عالی قضایی با آرمان های امام خمینی(س) در گفت و گو با خبرنگار جماران، در خصوص جزئیات وعده رئیس قوه قضائیه برای شاد کردن دل مردم در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: همواره در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، به مناسبت 22 بهمن، مقام معظم رهبری به عنوان پدر این امت، نسبت به برخی افرادی که مرتکب جرائمی شده اند و احیانا لغزش هایی داشته اند، حتما رأفت اسلامی دارند.

معاون اول قوه قضائیه افزود: امسال هم با توجه به اتفاقاتی که در حوادث اخیر افتاده، به نظر می رسد مقام معظم رهبری نسبت به افرادی که شرور نیستند، اشتباه کرده اند و الآن نادم هستند، آن حالت پدرانه را بیش از همیشه داشته باشند و این افراد هم به آغوش جامعه برگردند. البته خط قرمز ما مبارزه با کسانی است که مفسد و محارب هستند و امنیت و آرامش جامعه را بر هم زده اند؛ اینها مستثنی هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این رأفت رهبری شامل افرادی که حکم اعدام گرفته اند هم می شود و یا سایر افرادی که به طور مثال حکم زندان گرفته اند را شامل می شود، گفت: اینها بستگی به نظر مقام معظم رهبری دارد و ما هیچ خبری از این موضوع نداریم. ولی این اندازه می دانیم که ان شاء الله به مناسبت 22 بهمن مردم خوشحال خواهند شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.