حجت الاسلام والمسلمین کمساری ضمن پاسداشت یاد و نام امام خمینی و بیان جایگاه قم به عنوان خاستگاه اصلی امام خمینی، گزارشی از 30 سال فعالیت مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم در زمینه های پژوهش، آموزش و فرهنگی هنری و ارتباطات ارائه داد.

به گزارش جماران؛ صبح روز دوشنبه 22/9/1400 حجت الاسلام والمسلمین عباس کمساری رئیس مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم با حجت الاسلام و المسلمین محمد لطفی نیاسر مدیر کل صدا و سیمای مرکز قم دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار که در محل صدا و سیمای مرکز قم برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین کمساری ضمن پاسداشت یاد و نام امام خمینی و بیان جایگاه قم به عنوان خاستگاه اصلی امام خمینی، گزارشی از 30 سال فعالیت مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی دفتر قم در زمینه‌های پژوهش، آموزش و فرهنگی هنری و ارتباطات ارائه داد. در ادامه آقای عرب‌پور معاون فرهنگی هنری و ارتباطات و آقای صباغی مدیر فرهنگی مؤسسه، مطالبی درباره فعالیت‌های مؤسسه و پیشنهاداتی درباره همکاری بین دو مرکز ارائه دادند.

در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین مبینی مدیر کل روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قم نیز حضور داشت، حجت الاسلام والمسلمین لطفی ضمن خیر مقدم به رئیس مؤسسه و همراهان ایشان، دغدغه‌ها و مطالبی درباره اندیشه، سیره و آثار امام خمینی و خاطراتی از زمان حضور ایشان در قم بیان کرد.

در پایان این دیدار توافقاتی درباره ادامه نشست‌ها، تبادل اطلاعات، ارائه برنامه و طرح‌های مختلف و همکاری‌های بین دو مرکز انجام شد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.