احمد وحیدی وزیر کشور در جلسه شورای معاونین وزارت کشور، ضمن تشکر از زحمات جواد ناصریان معاون پیشین وزارت کشور، ابوطالب شفقت را به عنوان معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور معرفی کرد.

به گزارش جماران؛ در جلسه یکشنبه ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ شورای معاونین وزارت کشور،  وحیدی وزیر کشور با اشاره به زحمات فراوان ناصریان در ۸ سال تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور گفت: در این مدت مشکلات زیادی ساماندهی شده و کارهای ارزشمندی انجام شده و لازم است از این تلاش ها تشکر کنیم.

وزیر کشور افزود: برادر عزیزمان آقای شفقت، در ۳ استان تجربه استانداری دارند و علیرغم امکان معرفی برای استانداری، به واسطه اهمیت ستاد وزارت کشور، مقرر شد که مسئولیت توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور را عهده دار شوند.

دکتر وحیدی خاطرنشان کرد: بحمد ا... آقای شفقت تجارب گسترده ای در حوزه های اجرایی، مدیریت سیاسی و تحقیقاتی دارند و البته کارهای گسترده ای را باید در وزارت کشور دنبال کنند.

در این جلسه همچنین، جواد ناصریان معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور که در طول ۸ سال گذشته این مسئولیت را برعهده داشت ضمن شکرگزاری به درگاه الهی و تشکر از آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر سابق کشور برای فراهم آوردن فرصت خدمت، گزارش اجمالی از اقدامات ۸ ساله در این عرصه ارائه کرد.

شفقت معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور هم در این جلسه گفت: خدای متعال را شاکرم که بار دیگر فرصت خدمتگزاری در وزارت کشور به عنوان یک نهاد مؤثر را به من عطا کرد. همچنین از آقای دکتر وحیدی وزیر محترم کشور برای حسن اعتماد و زمینه سازی این توفیق، سپاسگزارم.

معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، کار در وزارت کشور را سخت، پیچیده و در عین حال مؤثر توصیف کرد و انگیزه های بالای خدمتی در نیروهای انسانی وزارت کشور را زمینه ساز توفیق در تحقق برنامه ها و اجرای مأموریت ها بر شمرد.

شفقت، انتظارات از حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور را گسترده و متنوع دانست و گفت: تلاش می کنیم با جلب همکاری همه حوزه ها و تقویت  انگیزش در کارکنان، ارتقای بهره وری و موفقیت هرچه بیشتر در تحقق اهداف را فراهم کنیم.

گفتنی است، دکتر ابوطالب شفقت که در سال های اخیر ریاست دانشگاه صنعتی مالک اشتر را بر عهده داشت، در دهه گذشته، در ۳ استان بوشهر، مازندران و خراسان شمالی، به عنوان استاندار خدمت کرده است. عهده داری معاونت طرح و برنامه وزارت دفاع از دیگر سوابق خدمت ابوطالب شفقت است که اکنون با حکم وزیر کشور، به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور، منصوب شده است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1525382
  • منبع: پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
  • نسخه چاپی
  • کدخبر: 1525382
  • منبع: پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
  • نسخه چاپی
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.