شورای سیاسی مجمع ایثارگران در پیامی از محسن مهرعلیزاده به دلیل انصرافش از ادامه کاندیداتوری در انتخابات 1400 تقدیر کرد.

به گزارش جماران؛ متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهرعلیزاده

کناره گیری شما از دور رقابت های انتخاباتی در شرایطی که عده ای درصدد حذف جمهوریت برآمده اند و در تلاشند تا بنیان های نظام جمهوری اسلامی را با حذف و حصر فرزندان انقلاب، متزلزل کنند، اقدامی شایسته و در خور تقدیر است.

بی شک ملت بزرگ ایران و جریان اصلاحات کار ارزشمند شما را ارج می نهد و از جنابعالی که تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نشده و خالصانه از عرصه نگران کننده کنونی کناره گیری کرده اید، کمال تشکر را دارند.

باشد که با همراهی همگان، توجه به رای و خواست مردم ایران، سرلوحه تصمیم گیران عرصه سیاست قرار گیرد و نگاه حذفی از مدیریت سیاسی کشور رخت بربندد.

بی شک در این مسیر سخت، ملت قهرمان ایران و جریان اصلاحات با همدلی و انسجام خود، در راستای احقاق حقوق عامه و اجرای همه فصول قانون اساسی به دور از هرگونه تنگ نظری و تبعیض گام بر خواهد داشت و همراهی و همدوشی شما نیز در این مسیر، اقدامی ماندگار خواهد بود.

در این مقطع، همانگونه که بنیانگذار کبیر انقلاب باور داشتند، راهی جز بازگشت به مردم و توجه به مطالبات آنها نیست و همانا که جمهوری اسلامی بدون مردم، از معنا تهی خواهد شد.

بی تردید خون هزاران شهید و فداکاری های ایثارگران ۸سال دفاع مقدس، موید راهی است که اصلاح گران و سرمایه های این سرزمین می پیمایند و امید که بتوانیم در این راه، با درک صحیح شرایط، در مسیر رشد و اعتلای ایران قدم برداریم.

مسلم است نباید بگذاریم که تلاش عده ای برای به مسلخ بردن جمهوریت و حذف مردم از عرصه تصمیم گیری و تعیین سرنوشت خودشان به ثمر بنشیند۔

لذا شایسته است که مردم و به ویژه کنشگران سیاسی و مدنی با توجه به جمیع شرایط و موانع موجود، با رای ایجابی خود، بازی انحصارطلبان را برهم زده و نگذارند شمع جمهوریت با همه آسیب هایی که در سالهای اخیر به آن وارد آمده، رو به خاموشی بگراید.

در پایان امید می رود که بازی چیده شده از سوی طراحان انتخابات، به صحنه پیروزی ملت سرافراز ایران بدل شود، همانا که وَمَکَرُواْ وَمَکَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِین﴿۵۴﴾ سوره آل عمران.

۲۶خرداد۱۴۰۰

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند
  • کدخبر: 1513653
  • منبع: صبح ما
  • نسخه چاپی

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.