رئیس ستاد انتخابات کشور در همایش معاونین سیاسی استانداری های سراسر کشور تاکید کرد: وزارت کشور به عنوان مجری برگزاری امر خطیر انتخابات با سرلوحه قرار دادن دو اصل قانونمداری و بی طرفی به دنبال برگزاری انتخاباتی سالم و امن است.

به گزارش جماران از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ همایش معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور امروز با حضور جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور و معاونین در حال برگزاری است.

معاون سیاسی وزیر کشور در ابتدای جلسه با اشاره به اینکه برگزاری این نشست در فاصله ۱۸ روز تا انتخابات, جهت انجام آخرین هماهنگی ها با ستادهای انتخابات استان ها تدارک دیده شده است، گفت: به عنوان مجری قانون انتخابات، وظیفه داریم به مر قانون عمل کنیم و تحت هر شرایطی بر اساس دو اصل قانونمداری و بیطرفی, با انگیزه و تعهد و روحیه ویژه, انتخاباتی سالم و امن برگزار کنیم.

دهمین همایش معاونین سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور که مسوولیت ریاست ستادهای انتخابات استان ها را بر عهده دارند، با حضور معاون سیاسی و رییس ستاد انتخابات کشور, مدیرکل امور سیاسی و مدیرکل تقسیمات کشوری در حال برگزاری است.

 

93

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.