حتی با این همه حمایت های نخبگان کشور و مردم بیدار و آگاه، تندروها برای تضییع حقوق ملت و ترساندن و تضییع حقوق شخصی و قانونی ظریف تلاش می کنند تا وی را از عمل کردن به وظیفه ملی و انسانی و حرفه ای خود منصرف سازند.

پایگاه خبری جماران: فضای کشور نشان می دهد که تندروها ظریف را رها نمی کنند. حتی با این همه حمایت های نخبگان کشور و مردم بیدار و آگاه، آنها برای تضییع حقوق ملت و ترساندن و تضییع حقوق شخصی و قانونی ظریف تلاش می کنند تا وی را از عمل کردن به وظیفه ملی و انسانی و حرفه ای خود منصرف سازند.

این روزها امید مردم به یک زندگی بهتر و کم دغدغه موجب شده است که نام جواد ظریف در میان مردم به عنوان سرباز خط مقدم برای بیرون کشیدن کشور از منجلاب فقر و تحریم بر روی زبان ها جاری شود.

همین امر وظیفه ملی ظریف را برای ورود به انتخابات و استمرار گفت و گوهایی که منجر به رفع تحریم ها و موانع و در نهایت خروج ایران از فضای امنیتی که رییس جمهور سابق آمریکا و اسرائیل برای ایران ایجاد کرده اند مضاعف می کند.

او باید پا به میدان بگذارد و به عنوان رییس جمهوری که حمایت عظیم مردم را در اختیار دارد امید را به بهبود اوضاع تقویت کند. حمایت مردم از ظریف برای او یک وظیفه ملی ایجاد خواهد کرد.

ظریف می تواند با حضور خود در انتخابات باعث تغییر اوضاع فعلی شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.