در اوایل قرن، ستاره ای از خمین طلوع کرد و در اواسط قرن به اوج درخشش رسید نور وجودش و ‌نامش حتی بعد از رحلتش هم تأثیرگذار است.

پایگاه خبری جماران: امام خمینی (س) رهبری کاریزماتیک و سیاستمداری مدیر ومدبر شجاع و باهوش و مقتدایی بااندیشه  دینی باشعاراسلام ناب محمدی (ص) است.

در قرن چهاردهم به اذعان دوست و دشمن یکی از پر آوازه ترین و خوش نام ترین نام ها در جهان، نام «خمینی» است.

در اوایل قرن، ستاره ای از خمین طلوع کرد و در اواسط قرن به اوج درخشش رسید نور وجودش و ‌نامش حتی بعد از  رحلتش هم تأثیرگذار است.

امام خمینی (س) فقیهی اندیشمند و وارسته، فیلسوفی متفکر و بزرگ، عارفی واصل و فرزانه، استادی بی نظیر در رشته های مختلف اصول، فقه، فلسفه و عرفان و سیاستمداری روشنفکر و نواندیش که به پشتوانه ملتی بزرگ به پا خاست و با شجاعتی بی نظیر و قدرتی بی بدیل با هوشیاری تمام و توکل به نیروی لایزال الهی حکومت شاهنشاهی را سرنگون و نظام جمهوری اسلامی را جایگزین کرد.

حضرت امام (س) یک حقیقت همیشه زنده تاریخ است. شخصیتی استثنائی و کم نظیر در قرن چهاردهم و تاریخ معاصر که سیاست هایش همیشه با تدبیر و هوشمندی همراه بود. او توانست با مطرح نمودن اسلام ناب محمدی (ص) در جهان، نظام دو قطبی حاکم را متزلزل نموده و نگاهها را از امپریالیسم غرب و سوسیالیسم شرق به سمت اسلام برگرداند و به این ترتیب پایه های طاغوت شرق و غرب را به لرزه اندازد و اسلام را مرکز توجه سیاستمداران، ایدئولوگ ها و نظریه پردازهای شرق و غرب عالم کند.

امام خمینی(س) بزرگ مرد تاریخ معاصر، یکی از بزرگترین انقلاب های جهان را رقم زد و زمینه ساز حرکتی نوین در ایران و جهان شد. او شخصیتی اسطوره ای و کاریزماست. اخلاق، حسن سلوک و رفتار، سبک زندگی، نظریه های سیاسی، علمی، و روحیه الهی ومتعالی او در جهان کم نظیر است. 

«وَسَلَامٌ عَلَیْهِ یَوْمَ وُلِدَ وَیَوْمَ یَمُوتُ وَیَوْمَ یُبْعَثُ حَیًّا»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.