پایگاه خبری جماران علت حذف نام امام خمینی(س) از قطعنامه پایانی راهپیمایی 22 بهمن را از مسئولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران پیگیری کرد.

پایگاه خبری جماران: روز گذشته راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن ماه متفاوت از سال های گذشته برگزار شد. اما این تنها مشخصه بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(س) نبود.

این مراسم حاشیه بزرگی هم داشت و آن حذف نام "امام خمینی(س)" از قطعنامه پایانی راهپیمایی بود. این مسأله موجب رنجش خاطر دلدادگان به معمار کبیر انقلاب اسلامی و آرمان های بلند ایشان از جمله خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران شد.

 از آنجایی که بر اساس قانون تنظیم این قطعنامه با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است و رئیس این شورا نیز به مراتب سازمان تحت ریاست خود را متولی برگزاری مراسم های ملی و راهپیمایی ها از جمله راهپیمایی 22 بهمن معرفی کرده، سعی کردیم علت حذف نام امام خمینی(س) از قطعنامه پایانی راهپیمایی 22 بهمن از این طریق پیگیری کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، در تماس خبرنگار جماران گفت: قصد مصاحبه در خصوص این موضوع را ندارد و پاسخگویی در این خصوص را به سخنگوی این شورا محول کرد.

مجید رامندی، سخنگوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران،  نیز در تماسی که با او داشتیم از ارائه توضیح در این خصوص خودداری کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.