اعضاء مجمع معتقد هستند انتخاباتی می تواند موجب مشارکت فعال و حضور حداکثری باشد که برخوردار از آزادی در تراز ملت بزرگوار ایران باشد تا در مقایسه با انتخابات هایی که در سایر کشورهای آزاد دنیا برگزار می شود مایه افتخار و مباهات جمهوری اسلامی گردد وهویت نهاد جمهوریت نظام در آن تبلور درخشنده داشته باشد .

به گزارش جماران، مجمع روحانیون مبارز در ادامه جلسات نوبه ای خود در فضای  مجازی اسکایپ و با ریاست حجه الاسلام والمسلمین  خاتمی شب گذشته تشکیل جلسه داد.

در این جلسه مروری بر اخبار مختلف سیاسی وفرهنگی شد ، سپس انتخابات آمریکا و انعکاس گسترده آن در اکثر کشورها و در داخل کشور مورد گفتگو قرار گرفت .

اخبار گسترش روز افزون کرونا و جان باختن روزانه صدها نفر از هموطنان عزیز همزمان با مشکلات طاقت فرسای معیشتی بخش اعظم اقشار مختلف جامعه بسیار تکان دهنده بود.

در این جلسه  کمیته منتخب مجمع روحانیون مبارز، ویژه انتخابات ریاست جمهوری، گزارش تفصیلی  خود را به شورای مرکزی ارایه  کرد.

کمیته انتخابات نقاط مشترک نظرات گروههای اصلاح طلب که در اختیار کمیته قرار داده بودند در محورهای: 

 ۱- ضرورت جلب توجه مردم در سراسر کشور به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری،

  ۲ - بازتعریف رابطه نهاد حاکمیت و اصلاح طلبان.

 ۳- تبیین منسجم مجدد تفکر اصلاح طلبی و ... به جلسه ارایه دادند.

مجمع با تقدیر از کمیسیون انتخابات بر ادامه کار فشرده آنان برای بررسی شرائط برگزاری  انتخاباتی که نمایندگان اقشار مختلف و سلائق گوناگون بتوانند در آن حضور داشته باشند تاکید نمود.

اعضاء مجمع معتقد هستند انتخاباتی می تواند موجب مشارکت فعال و حضور حداکثری باشد که برخوردار از آزادی در تراز ملت بزرگوار ایران باشد تا در مقایسه با انتخابات هایی که در سایر کشورهای آزاد دنیا برگزار می شود مایه افتخار و مباهات جمهوری اسلامی گردد وهویت  نهاد جمهوریت نظام  در آن تبلور درخشنده داشته باشد .

اعضاء مجمع روحانیون ابراز امیدواری کردند که انتخابات ریاست جمهوری در چنان بستری از آزادی های سیاسی و اجتماعی برگزار شود که برگزیده آنان و اصلاح طلبان بتواند به  وعده هائی که برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و آزادیهای فردی واحیاء شعارهای اولیه انقلاب می دهد  اقدام نماید.

اعضاء مجمع تاکید داشتند که اصلاح طلبان  وظیفه دارند که در شرایط سخت فعلی برای برون رفت  کشور از سیطره هر آن چه کیان آن را تهدید می کند تلاش نماید.

اگر جامعه احساس کند که شرایط انتخاب آزاد در تراز جمهوری اسلامی وجود دارد و نقش موثری برای آینده خود می تواند ایفا کند، با حضور حداکثری و با انتخاب فرد شایسته و توانا برای انجام وظائف سنگین خود  نشاط وانسجام پیدا خواهد کرد.

 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.