اخبار مرتبط

در حاشیه نامه آقای یزدی به حضرت آیت‌الله شبیری زنجانی؛

محمدجواد حجتی کرمانی، عضو سابق مجلس خبرگان رهبری، در یادداشتی از رد صلاحیت خود برای شرکت در انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد حجتی کرمانی

به گزارش جماران؛ متن این یادداشت بدین شرح است:

«صبح امروز چهارشنبه دوم بهمن، همسرم روی موبایلی که در اختیار دارد (بنام من است و به کام او) پیامی را نشان داد به عنوان «داوطلب گرامی» (اسم حقیر را هم نداشت) که حاکی از عدم تایید مخاطب (گویا حقیر!) و نشانی محلی را داشت که داوطلب می تواند برای دریافت نامه ی کتبی مراجعه کند. جالب این بود که همسرم با خوشحالی از «رد» من یاد می کرد چون او از آغاز، مخالف ثبت نام من بود. دلیل خوشحالی اش این بود که می گفت از دعواها و جنجال ها و تندروی هایی که در صورت تایید من می توانست صورت بگیرد، بیم دارد. (امری که در این چهل ساله، من از آن مصون نبوده ام)

***

این بود گزارش امروز صبح، اما من می خواهم در این مجال سخنم را که چندی پیش با جناب کدخدایی سخنگوی محترم شورای نگهبان شروع کرده بودم، از سر گیرم و از ایشان بخواهم که دلیل «عدم تایید» یا «عدم احراز صلاحیت» مرا اعلام فرمایند و اگر دلایل موجهی مبتنی بر «عدم التزام عملی من به اسلام و نظام» یا مواردی از سوءاستفاده مالی! سراغ دارند، اعلام فرمایند. من از مراجعه حضوری به نشانی اعلام شده معذورم.

در اینجا بار دیگر ایشان را به مناظره دعوت می کنم و این دعوت تا سال آینده و پس از آن مجال پاسخ دارد...

(این یادداشت در حکم اعتراض رسمی به عدم تایید حقیر است)...والسلام.

*من پس از مشاورت با بعضی از دوستان برای نمایندگی میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری ثبت نام کرده بودم.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
28 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

در حاشیه نامه آقای یزدی به حضرت آیت‌الله شبیری زنجانی؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.