فرماندار کاشان ضمن استقبال از برنامه های مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینیف برای برگزاری برنامه های مشترک با این مؤسسه اعلام آمادگی کرد.

در این دیدار مقرر شد همایش نیم روزه تبیین اندیشه امام خمینی(س) به همراه نمایشگاه عکس و آثار هنری مرتبط با این موضوع، آذر ماه در کاشان برگزار شود.

به گزارش جماران، صبح روز چهارشنبه (15 آبان ماه) حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری، مدیر مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)، اصفهان با علی اکبر مرتضایی، فرماندار کاشان دیدار و در خصوص  برگزاری  همایش نیم روزه  در کاشان برای زنده  نگهداشتن اندیشه و سیره  عملی حضرت امام خمینی(س) تبادل نظر کردند.

کمساری در این جلسه ضمن توضیح برنامه ها و فعالیت های فرهنگی و هنری  مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) اصفهان در خصوص برگزاری همایش های نیم روزه  در سطح استان اصفهان در خصوص آشنایی با اندیشه امام و انجام برنامه های مشترک در راستای ترویج اندیشه و گفتمان امام خمینی(س) مطالبی را بیان کرد.

مرتضایی نیز ضمن استقبال از برنامه های مذکور  جهت برگزاری همایش نیم روزه ای با موضوع ترویج اندیشه و سیره امام خمینی(س) و برنامه های مشترک دیگر با مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) اعلام آمادگی کرد.

در پایان مقرر شد همایش نیم روزه تبیین اندیشه امام خمینی(س) به همراه نمایشگاه عکس و آثار هنری مرتبط با این موضوع، آذر ماه در کاشان برگزار شود.

 

download (2)

 

download (1)

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.