سید عباس صالحی شامگاه پنجشنبه در جمع مردم گرمسار در مسجد جامع این شهر افزود: همه مردم باید دست به دست هم دهند و با تلاش خود مسیر انقلاب را تقویت کنند زیرا دشمنان تلاش می کنند آن را از بین ببرند اما همه شما مردم آن ها را به تار عنکبوت تبدیل می‌کنید و انقلاب را دهه بعدی با کیفیت تر از چهار دهه پیش خواهیم دید.

وی با بیان این که تفکر انقلابی و انقلاب، مردم را به سمتی برد که شرایط ظهور را آماده کنند اظهار داشت: در زمان ظهور امام عصر(عج) دانش فراتر از انتظار خواهد رفت.

وی ادامه داد: دانش، قطره ای و جویباری نیست ، آبشاری است جاری  و آگاهی از ولایت دوره رحمت و رحمانیت برای انسان است و اگر انقلاب مقدمه ظهور امام زمان(عج) بود، منشور راهبردی نظام اسلامی نیز است. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در صورت تلاش برای آگاهی، مهر و رحمت، اختلاف کاهش پیدا می کند و فضای مهر محمدی باید رایج شود و در تجلی مهدوی خود را نشان دهد تا ما به عنوان خادمان بتوانیم آن را گام به گام پیش ببریم و  مسئولان فرهنگی در این مسیر نیازمند دعای مردم هستند. 

وی در ادامه تاکید کرد: شهرستان گرمسار با شرایط تاریخی و معاصر امروزی فرصت خوبی برای رخ دادن اتفاق های خوب دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه برنامه های خود در گرمسار در اختتامیه سی امین جشنواره تئاتر استان سمنان حضور خواهد یافت.
صالحی که صبح امروز پنجشنبه وارد استان سمنان شد برنامه هایی نیز در سمنان و مهدیشهر داشت.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.