ناصر سلمانپور شامگاه شنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه این حادثه ساعت ۱۷ و ۱۰ دقیقه به مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود اطلاع داده شد، افزود: مأموران اورژانس بی‌درنگ به محل تصادف در منطقه عباس آباد میامی اعزام شدند.

وی با بیان این که در این حادثه یک دستگاه سواری پراید و یک دستگاه کامیون تصادف کردند، ابراز داشت: یک آقای ۲۲ساله جان باخت و ۲خانم ۲۱ ساله و ۲۵ ساله نیز زخمی شدند که توسط اورژانس هوائی به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود انتقال یافتند.

معاون اورژانس شاهرود بابیان اینکه حال عمومی مصدومان حادثه خوب است ، تصریح کرد: خدمات و اقدامات اولیه توسط پایگاه اورژانس میاندشت و عباس آباد برای زخمی‌ها انجام شد. 

محورهای شاهرود و میامی هرساله به ویژه در تابستان و روزهای تعطیل نوروز شاهد رفت و آمد میلیونی هموطنان است.

یکنواخت بودن راه ها، نبود امکانات کافی برای استراحت رانندگان و نیز ایمن نبودن برخی از نقاط این مسیر  باعث حوادث رانندگی به ویژه انحراف از راه و واژگونی خودروها می شود.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۵۰ کارشناس در ۱۵پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

شهرستان میامی با ۲ بخش کالپوش و مرکزی در شرق استان سمنان قرار دارد.

۷۳۵۷/۶۱۶۷

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.