اخبار مرتبط

سرهنگ تقی کبیری روز چهارشنبه به ایرنا افزود: محور دامغان- جندق یکی از سه محوری است که از شب گذشته به دلیل بارندگی شدید و سیلاب مسدود شده بود، اکنون محورهای شاهرود- آزادشهر و چاشم- خطیرکوه در استان سمنان همچنان مسدود است.
وی گفت: رانندگان و مسافران اکنون می توانند با احتیاط کامل از محور دامغان- جندق تردد کنند.
کبیری تاکید کرد: مسافران نوروزی همواره با اطلاع قبلی از شرایط جوی و وضعیت راه ها سفر خود را برنامه ریزی کنند و با رعایت قوانین، با ماموران پلیس در تمام شرایط همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه در شرایط جوی نامساعد هموطنان باید با توجه به توصیه های مسوولان از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند، گفت: مسافران نوروزی در معابر شهری و جاده ها با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.
رئیس پلیس راه استان سمنان ادامه داد: اکنون به دلیل بارندگی و یا ورود سیلاب به برخی محورهای مواصلاتی از شب گذشته ممکن است سطح جاده ها لغزنده باشد که رانندگان باید با رعایت فاصله طولی، سرعت مجاز و پرهیز از هر گونه رفتار پرخطر به مسیر خود ادامه دهند.
در استان سمنان هشت هزار و 612 کیلومتر بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود 150 دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان سمنان فعال است.
6103
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.