اخبار مرتبط

ابوالفضل همتی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: 13 طرح شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان همزمان با روزهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در دامغان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
مدیر روابط‌ عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با اشاره به اینکه این طرح ها با هدف رفع مشکلات حوزه برق رسانی، رفع معضل خاموشی و توسعه برق رسانی در شهرستان دامغان اجرا می شود، اضافه کرد: احداث 400 متر شبکه روشنایی معابر با اعتبار 304 میلیون ریال و جابه جایی و اصلاح یک هزار و 224 متر شبکه توزیع برق در شهرستان دامغان با اعتبار 577 میلیون ریال انجام می شود.
همتی خاطر نشان کرد: به منظور کاهش تلفات برق در شهرستان دامغان، تعداد 10 دستگاه خازن فشار ضعیف در پست های زمینی و خازن 20 کیلوولت با اعتبار 302 میلیون ریال افتتاح می شود.
به گفته همتی، در دهه فجر امسال، تعویض و نصب 210 دستگاه کنتور طرح فراسامانه اندازه گیری و سه دستگاه تابلوی پست عمومی با اعتبار 2 میلیارد و 249 میلیون ریال بهره برداری می شود.
وی ادامه داد: با توجه به وجود مشکلات ولتاژ منطقه سرکویر دامغان، نصب یک دستگاه تنظیم کننده ولتاژ با اعتبار یک میلیارد و 182 میلیون ریال در این منطقه افتتاح می شود.
همتی افزود: بهینه سازی یک هزار و 400 مورد لوازم اندازه گیری، احداث یک هزار و 624 متر شبکه فشار متوسط، احداث 336 متر شبکه فشار ضعیف و نصب ایستگاه هوایی به قدرت 25 کیلوولت آمپر در روستای بادله کوه از دیگر طرح های قابل افتتاح دهه فجر است.
وی از تامین برق ایستگاه گاز اراضی آبخشان خبر داد و گفت: احداث سه هزار و 687 متر شبکه فشار متوسط و نصب ایستگاه هوایی جهت تامین برق ایستگاه گاز اراضی آبخشان با ظرفیت 25 کیلوولت آمپر با اعتبار یک میلیارد و 111 میلیون ریال بهره برداری می شود.
مدیر روابط‌ عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان گفت: اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف روستاهای ابراهیم آباد یزدانی، بخش آباد، کلاته ملا، زرین آباد و حسن آباد با اعتبار یک میلیارد و 194 میلیون ریال از دیگر طرح های قابل افتتاح دهه فجر امسال است.
به گزارش ایرنا، 68 طرح عمرانی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان با 93 میلیارد و 30 میلیون ریال هزینه کرد، همزمان با چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بهره برداری می شود.
در شهرستان دامغان 56 هزار و 300 اشتراک برق وجود دارد.
9856/6103
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.