مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان روز یکشنبه در این ارتباط به خبرنگار ایرنا گفت: فیلم کوتاه "طیبه" فیلمی در ژانر اجتماعی است که به کارگردانی علیرضا سلطانی و به تهیه‌کنندگی حوزه هنری زنجان تولید شده است.

میثم سیفی با اشاره به اینکه نویسندگی فیلمنامه فیلم کوتاه "طیبه" بر عهده سوسن سلامت و بهزاد علوی بوده است، ادامه داد: در این فیلم کوتاه داستانی با پرداختی به مضامین اجتماعی و خانوادگی مشکلات و اتفاقات روزمره زندگی برخی افراد به زبان تصویر بیان می‌کند.

وی  اضافه کرد: فیلم کوتاه "طیبه"در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی و  بطور مشخص به معضل اعتیاد در برخی خانواده‌ها پرداخته و با مشارکت حوزه هنری زنجان و اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان تولید شده است.

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان ادامه داد: این فیلم کوتاه داستانی روایتی است از تلاش یک زن به نام "طیبه" که با مشکلات خانواده و اطرافیان خود مواجه است که خطر بازگشت پسرش به نام "نادر" به دام اعتیاد مهم‌ترین چالش پیش روی اوست که  در این فیلم نقش محوری "طیبه" به عنوان مادر در حل این معضل به تصویر کشیده شده است.

وی با اشاره به نقش‌آفرینی بازیگران ملی و استانی در فیلم کوتاه داستانی"طیبه"، گفت: در این فیلم بازیگرانی از قبیل مهری‌سادات آل‌آقا، سیامک احمدی، بهشته آلیان، آرمین فرج‌زاده‌مطلق و حامد سوری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

،حوزه هنری استان زنجان در راستای کاهش و کنترل آسیب‌های اجتماعی از قبیل طلاق، اعتیاد، خشونت، کودک‌آزاری و ... بر اساس ظرفیت و توانمندی‌های فیلم سازان استان به سمت تولید و حمایت از آثاری هنری و فیلم‌های کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای قدم برداشته است تا با تولید فیلم‌های کوتاه و انیمیشن در این زمینه نقشی در فرهنگ سازی و کاهش این معضلات در استان داشته باشد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.