علی خلیلی، جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: تاکید وزیر ورزش و جوانان نیز بر این است که در مواقع وقوع بحران و اضطرار، سالن‌ها و اماکن ورزشی، آماده برای اسکان و کمک‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده باشند.   

وی اظهار داشت: تمام شهرستان‌های استان زنجان از وجود سالن‌های ورزشی به گنجایش ۲ هزار نفر برخوردار هستند و در زمان حاضر هیچ مشکلی بابت اسکان همشهریان و مردم استان‌های همجوار نیست.

خلیلی با بیان اینکه بسیاری از روستاهای این استان دارای سالن‌های تمرینی مناسب هستند، افزود: این سالن‌ها، شرایط لازم برای اسکان را دارند و می توان از آنها به عنوان سالن‌های بحران استفاده کرد.

خلیلی تصریح کرد: در زلزله اخیر که در نخستین ساعات بامداد امروز /جمعه ۱۷ آبان ماه/ در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاد و در استان زنجان نیز احساس شد، در صورت اعلام نیاز از سوی ارگان‌های ذیربط، سالن‌ها و اماکن سرپوشیده ورزشی این استان چه دولتی و چه خصوصی، آماده برای اسکان و خدمات‌دهی برای آسیب‌دیدگان بودند.

 مدیرکل ورزش استان زنجان گفت: کلیه اماکن ورزشی این استان از شرایط لازم ازجمله سرویس‌های بهداشتی و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مناسب برخوردارند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.