به گزارش ایرنا آئین تجلیل از قهرمانان و مدال آوران خوزستانی رقابت های نابینایان و کم بینایان کشوری روز چهارشنبه در سالن ورزشی ۱۶ هکتاری اهواز برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان، رییس هیات نابینایان و کم بینایان استان و جمعی از پیشکسوتان این رشته برگزار شد از ۲۰ ورزشکار مدال آور استان تقدیر شد.

ابراهیم نصیری معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ورزش نابینایان و کم بینایان استان در طول سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و ورزشکاران ما بارها در میادین کشوری و بین المللی افتخار آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ ورزشکار نابینا و کم بینا سازمان یافته در استان فعالیت می کنند افزود: بی شک این تجلیل، تشکر ناچیزی از ورزشکاران استان است که با دست خالی افتخارآفرینی می کنند. در اوایل آذرماه طی مراسمی باشکوه تر از این ورزشکاران مجددا تقدیر می شود.

وی یادآور شد: کسب این مقام ها نشان دهنده این است که در رشته نابینایان و کم بینایان به خوبی کار شده و حتی با وجود کمبود امکانات نیز دست از تلاش برنداشتند و مدال کسب کردند.

نصیری با اشاره به اینکه مشکلات ورزشکاران نابینا و کم بینا را در حد توان و بضاعت پیگیری می کنیم، گفت: در زمینه وسایل و تجهیزات نیز سعی می کنیم کمک حال این رشته باشیم و از ورزشکاران بیشتر حمایت خواهیم کرد.

وی خطاب به این ورزشکاران گفت: امیدوارم در مسابقات آتی نیز همینطور خوش بدرخشید و مثل گذشته باعث افتخار ایران باشید.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.