به گزارش یکشنبه ایرنا سعید آهنی بازیکن تیم نفت مسجدسلیمان به دلیل غیبلت در اردوی تیم ملی، از سوی فدراسیون فوتبال محروم شد و در دیدار برابر نساجی نمی‌تواند تیم خود را همراهی کند. 

باشگاه نفت مسجدسلیمان طی نامه‌ای به فدراسیون اعلام کرده است که هیچگونه ابلاغی مبنی بر دعوت آهنی به اردوی تیم‌ ملی جوانان از طریق سیستم اتوماسیون اداری فدراسیون به این باشگاه نرسیده است همچنین در طول سال‌های اخیر نهایت همکاری را با تیم‌های ملی در رده‌های مختلف داشته‌ است و در صورت ارسال دعوتنامه مبنی بر حضور آهنی در اردوی تیم ملی، اقدام لازم را انجام می‌دادیم. 

عباس عسگری دیگر بازیکن تیم که از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب‌ شده است در بازی مقابل نساجی نمی‌تواند برای تیم نفت مسجدسلیمان به میدان برود. مصدومیت عسگری جدی بوده و احتمال می رود که کادر فنی یک بازیکن دیگر را جایگزین عسگری کند.

نفتی‌های مسجدسلیمان بعد از نتایج خوبی که در هفته‌های گذشته کسب کرده‌اند، از انگیزه خوبی برخوردار هستند، آنها در بازی‌های بیرون از خانه نشان دادند که تیم دست وپابستهای نبوده و تیم‌های پرمهره ای همچون شهرخودرو و سپاهان را به زانو درآورده‌اند.

به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۱۳ امتیاز در مکان هشتم رده‌بندی قرار دارد. شاگردان تارتار در صورت پیروزی برابر نساجی می‌توانند جایگاهشان را در جدول بهبود دهند.

دیدار تیم‌های نساجی و نفت مسجدسلیمان ۱۷ آبان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.