تیم بسکتبال نفت آبادان نماینده بسکتبال کشورمان در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا است که «صمد نیکخواه‌بهرامی» کاپیتان تیم ملی و «حامد حدادی» اسطوره بسکتبال آسیا ۲ بازیکن کمکی‌ این تیم خواهند بود.

در گزارش فیبا آمده است: تیم بسکتبال نفت‌ آبادان به مقام قهرمانی لیگ برتر ایران رسید و حالا نماینده این کشور در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا خواهد بود. این تیم با بازیکنانی با سطح فنی بالا مسلح شده و قرار است در تایلند به مصاف حریفانش برود.

«حامد حدادی» ستاره شناخته شده بسکتبال ایران، قرار است به همراه نفت در باشگاه‌های آسیا حضور داشته باشد و این تیم از تجربه این بازیکن در لیگ‌های NBA، چین و لبنان در مصاف با حریفانش استفاده خواهد کرد. حدادی تاکنون ۲ بار به مقام قهرمانی باشگاه‌های آسیا رسیده‌است.

اولین بار این بازیکن در سال ۲۰۰۸ به همراه صبا باتری قهرمان شد و سپس با فولاد ماهان اصفهان در سال ۲۰۱۳ این عنوان را تکرار کرد. حالا دوباره بعد از ۵ سال قرار است در باشگاه‌های آسیا شرکت کند.

در کنار حدادی ستاره دیگری نیز حضور دارد. «صمد نیکخواه بهرامی» نیز در ترکیب نفت به میدان خواهد رفت.

«ارسلان کاظمی» دیگر ستاره بسکتبال ایران است که به عنوان یار کمکی به نفت آبادان پیوسته‌ و امیدوار است برای دومین سال پیاپی قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را تجربه کند. او سال قبل با پیراهن پتروشیمی قهرمان این مسابقات شد.

در ادامه این گزارش آمده است: «آرن داوودی»، «محمد حسن‌زاده» و «سعید داورپناه» که سال گذشته با نفت آبادان قهرمان لیگ ایران شدند نیز در ترکیب این تیم حضور دارند و به تایلند می‌روند. این بازیکنان نیز تجربه حضور در باشگاه‌های آسیا را دارند و قرار است امسال نیز در این تورنمنت به میدان بروند.

آیا حضور حامد حدادی، ‌ صمد نیکخواه‌بهرامی و ارسلان کاظمی برای قهرمانی نفت آبادان در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا کافی نیست.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.