سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری گفت: در ادامه باید بیشتر تلاش کنیم و مشکل گلزنی مان را حل کنیم که اگر به این صورت شود در آینده نزدیک بازی‌های بهتری را به نمایش می‌گذاریم و بردهای بهتری کسب می کنیم.
به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، یعقوب مراقی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر هایپر شاهین‌شهر، اظهارکرد: بازی بسیار خوبی بود و شاید اگر از موقعیت‌هایمان بهره می‌بردیم می‌توانستیم نتیجه خیلی بهتری کسب کنیم.
وی افزود: امروز شاید توپ نمی خواست وارد دروزاه حریف شود   چراکه ما موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. به هر حال گاهی اوقات فوتسال روی ناخوش خود را به ما نشان می‌دهد.
سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری افزود: برای جبران هنوز وقت داریم و باید بیشتر تلاش کنیم و مشکل گلزنی مان را حل کنیم که اگر به این صورت شود در آینده نزدیک بازی‌های بهتری را به نمایش می‌گذاریم و بردهای بهتری کسب می کنیم.
وی درباره نوسان عملکردی ملی‌حفاری نیز گفت: ترکیب تیم کاملا تغییر کرده است و بازیکنانی داریم که تجربه بازی در لیگ برتر را خیلی ندارند و جوان هستند. کار کردن با بازیکنان جوان سخت است و باید با تجربه‌تر شوند و اگر  به این صورت شود روند تیم بهتر خواهد شد.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.