مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز از انجام ۲ هزار و ۵۸۲ عملیات بدون اعمال خاموشی در شبکه برق اهواز خبر داد و گفت: در این مدت بالغ بر ۶۵ هزار و ۱۲۲ مگاوات ساعت ذخیره انرژی عملیاتی ناشی از کار با خطوط برقدار انجام گرفت.

حسن کریمی در گفتگو با ایسنا - منطقه خوزستان با اشاره به راه اندازی ۲ مرکز عملیات نگهداری و تعمیر شبکه فشار متوسط در اهواز اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۸۲ عملیات بدون اعمال خاموشی از اردیبهشت ماه سال گذشته تا تیر امسال در شبکه برق اهواز انجام شده است.

وی افزود: هدف از راه اندازی ۲ مرکز عملیات نگهداری و تعمیر شبکه فشار متوسط پایداری شبکه است که توسط شرکت توزیع نیروی برق اهواز اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: این میزان عملیات کار با خطوط برقدار (خط گرم) شامل تعویض و نصب پایه، تعویض و جابه جایی ترانس و تعویض مقره، نصب و برداشت کلید گازی و جدا ساز و اصلاح اتصالات سست روی شبکه فشار متوسط بوده است.

کریمی عنوان کرد: توسعه گروه‌های ویژه کار با خطوط برقدار ۳۳ و ۱۱ هزار ولت با دعوت از برجسته‌ترین تیم آموزشی خط گرم از دیگر اهداف راه اندازی این ۲ مرکز بود تا به هدف مدنظر دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: در این مدت بالغ بر ۶۵ هزار و ۱۲۲ مگاوات ساعت ذخیره انرژی عملیاتی ناشی از کار با خطوط برقدار انجام گرفته که پیش از این، این عملیات‌ها به وسیله گروه‌های خط سرد انجام می‌شد و نیاز بود تا همین میزان زمان خاموشی با برنامه داشته باشیم.

انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.