رئیس روابط عمومی شهرداری بندر ماهشهر، با اعلام این خبر گفت: ساعتی پیش رستوران ترنج واقع در منطقه کوی سعیدی ماهشهر، دچار حریق و آتش سوزی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر ماهشهر، مجتبی عتیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: اتصال در سیستم برق باعث ایجاد حریق در محوطه بیرونی رستوران ترنج شد که به محض این رخ داد ماموران آتش نشانی از همان ساعات ابتدایی با حضور در محل حادثه عملیات اطفاء حریق را شروع کردند.

رئیس روابط عمومی شهرداری ماهشهر افزود: شش خودروی اطفاء حریق به همراه ۲۰ تن از پرسنل آتش نشانی در این عملیات حضور یافتند و در همان لحظات اولیه با مهار آتش مانع از گسترش شعله ها به درون رستوران و مغازه های همجوار شدند.

وی با اشاره به حضور و همکاری ۳ ایستگاه آتش نشانی، خاطرنشان کرد: با وجود همراه شدن پرسنل از ۳ ایستگاه آتش نشانی اطفاء حریق به مدت ۲۰ دقیقه به طول انجامید و بعد اطفاء و کنترل آن عملیات خنک سازی را در دستور کار قرار دادند، این پورسه ۱ ساعت زمان برد.

عتیقی در تشریح علت و تلفات این حریق عنوان کرد: بررسی های فنی از سوی کارشناسان علت آتش سوزی را اتصال برق گزارش دادند که در نهایت به مواد قابل اشتعال سرایت و منجر به آتش سوزی شد که خوشبختانه تلفات آن زیاد نبوده و تنها یک مصدوم بر جای گذاشته که به دلیل مشکل تنفسی سریعا به بیمارستان انتقال داده شد.

20190711_221059

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.