رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: خراسان رضوی از موج چهارم کرونا عبور کرده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از عبور موفقیت‌آمیز استان خراسان رضوی از موج چهارم کرونا خبر داد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، دکتر محمدحسین بحرینی روز دوشنبه در جلسه استانی ستاد کرونای این استان که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، افزود: با همت جمعی، مدیریت و برنامه ریزی مناسب، خراسان رضوی از موج چهارم کرونا، بهتر از آنچه که تصور می شد، گذر کرده است.  

وی خاطر نشان کرد: در موج چهارم کرونا، برنامه ریزی و مدیریت به گونه ای بود که در هیچ لحظه ای شاهد تراکم و شلوغی در بخش های اورژانس، بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته نبودیم و خدمات رسانی به شکل مطلوبی به بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا انجام شد.  

وی اجرای برنامه بستری موقت بیماران را از جمله اقدامات مناسب و موثری خواند که در راستای گسترش خدمات رسانی به بیماران و جلوگیری از ازدحام در مراکز درمانی در موج چهارم به اجرا درآمده است.

دکتر بحرینی با اشاره به واکسیناسیون گروه های هدف در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: هم اینک گام دوم واکسیناسیون گروه های هدف در این دانشگاه به شکل مناسبی در حال انجام است و واکسیناسیون خودرویی با استقبال مناسب مردم همراه بوده است.  

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با قدردانی از استاندار خراسان رضوی و سایر مدیران استانی در همکاری و هماهنگی موثر برای مهار موج چهارم کرونا خاطرنشان کرد: در این زمینه امام جمعه مشهد، تولیت آستان قدس رضوی و  اساتید حوزه علمیه نیز نقش موثری داشتند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.