اخبار مرتبط

حسن عابدی پور روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: تعطیلی پایانه‌ مسافربری سبزوار از تصمیمات ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان است که پس از هماهنگی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی از امروز اجرا می شود.
وی با اشاره به اینکه طی روزهای گذشته بیشترین جا به جایی مسافر از این شهرستان به مقصد تهران و بالعکس بود تصریح کرد: بر مبنای این تصمیم جا به جایی و انتقال هر گونه مسافر از پایانه‌ مسافربری سبزوار ممنوع است و با متحلفان برخورد شدید می شود.
رییس اداره راهداری و حمل و نقل سبزوار گفت: میانگین تردد خودروهای ثبت شده در محورهای ارتباطی سبزوار در روزهای ابتدایی سال گذشته روزانه افزون بر ۱۱۰ هزار دستگاه بوده که امسال به علت شیوع بیماری کرونا به یک سوم کاهش یافته است.
عابدی پور افزود: به هموطنان توصیه می کنیم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در خانه بمانند و سفر خود را به زمان پس از غلبه بر این بیماری موکول کنند.  
بر اساس آمار روز گذشته  معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تعداد جانباختگان کرونا در شهرستان‌های زیر پوشش این دانشگاه به ۱۰ تن رسیده و شمار شهروندان مبتلا به ویروس کووید ۱۹ عامل بیماری کرونا در شهرستان‌های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی نیز تاکنون ۸۶ نفر اعلام شده است.  
مرکز شهرستان ۳۰۶ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
    

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.