سید حمید فانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرای طرح توسعه شبکه گاز زاهدان توسط شرکت گاز خراسان رضوی از اردیبهشت امسال آغاز شده و تاکنون ۲۵۰ کیلومتر از شبکه گازرسانی این شهر به اتمام رسیده و در حال حاضر کل طرح های در حال انجام با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.

وی ادامه داد: اجرای ۵۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی زاهدان همراه با ۱۱ ایستگاه برعهده شرکت گاز خراسان رضوی است و این میزان خط لوله شامل خطوط فولادی و پلی‌اتیلن در اندازههای مختلف است که با هدف شتاب در اجرای طرح، به سه بخش تقسیم شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: برای اجرای این طرح سه پیمانکار رتبه برتر کشور از طریق مناقصه انتخاب شده و مشغول فعالیت هستند.

فانی افزود: در حال حاضر ایستگاه  سی. جی. اس ۱۰۰ هزاری شرقی زاهدان با پیش بینی ایستگاه تا ۳۰۰ هزار سی. جی. اس در مرحله تزریق گاز قرار دارد و ۱۰ ایستگاه تی. بی. اس دیگر با ظرفیت های متفاوت نیز در دست ساخت است که تاکنون سه مورد آن به اتمام رسیده و پیمانکار نصب انشعابات طرح هم انتخاب شده است.

وی با اشاره به استفاده از نیروهای بومی در این طرح ها ادامه داد: در حال حاضر ۱۶۰ نفر به طور مستقیم و ۷۰ نفر به صورت غیرمستقیم در این طرح مشغول به‌کار هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.