اخبار مرتبط

در آغاز هفته نخست دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد تیم‌های "تا ثبت جهانی توس" و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد به دیدار هم رفتند.
در این مسابقه در وزن‌های ۶۱، ۶۵ و ۷۰ کیلوگرم محمد رمضان پور، امیر محمد یزدانی و مسعود کمروند از تیم دانشگاه آزاد مازندران، به ترتیب دانیال حجتی، امیر حسین مقصودی و مهدی یگانه جعفری از تیم "تا ثبت جهانی توس" را شکست دادند.
در وزن‌های ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم هم رضا اصغری و امین طاهری از تیم مهمان بر محمد نخودی و جعفر شمس ناتری از تیم میزبان غلبه کردند.
در وزن‌های ۵۷، ۷۹ و ۸۶ کیلوگرم هم آرسن هاراتونیان، جبرئیل حسن اف و علیرضا کریمی از تیم "تا ثبت جهانی توس" به ترتیب علیرضا سرلک، علیرضا قاسمی و محمد زارعی را شکست دادند.
در وزن‌های ۹۲ و ۹۷ کیلو گرم نیز حسن یزدانی و اسماعیل نجاتیان از تیم "تا ثبت جهانی توس" بر حریفان خود از تیم دانشگاه آزاد مازندران غلبه کرده و حسین شهبازی و سجاد عزیزی را شکست دادند.
با توجه به اینکه هر کدام از تیم‌ها پنج پیروزی به دست آوردند نتیجه به امتیازهای مثبت کسب شده کشید که در این قسمت تیم "تا ثبت جهانی توس" با امتیاز ۲۱ بر ۱۷ بر حریف خود برتری یافت.
در این مسابقه تیم "تا ثبت جهانی توس" چهار بر یک از مهمان خود عقب افتاد اما در پایان توانست جبران کند. دیشب هم این تیم موفق شد تیم رعد ستارگان ساری را با نتیجه هشت بر ۲ شکست دهد. 
پیش از این دیدار نیز تیم‌های رعد ستارگان ساری و هیات کشتی خرم آباد به دیدار هم رفتند که در پایان تیم رعد ستارگان با نتیجه ۱۰ بر صفر حریف خود را شکست داد.
در ادامه دور برگشت مسابقات لیگ برتر کشتی، عصر امروز تیم‌ "تا ثبت جهانی توس" با تیم هیات کشتی خرم آباد و تیم رعد ستارگان ساری با تیم دانشگاه آزاد اسلامی مازندران دیدار خواهند کرد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.