امید جلیلی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پنجم و ششم تیر ماه کنونی در پی اجرای طرح بازرسی از هتل ها، دو تن گوشت غیربهداشتی و فاسد از چهار باب هتل پنج ستاره در هسته مرکزی شهر مشهد کشف و ضبط شد که خبر آن نیز رسانه ای شد.
وی با اشاره به تکذیب عجولانه این موضوع در یکی از رسانه ها، تشویش اذهان عمومی و ایجاد جو بی اعتمادی نسبت به تعزیرات حکومتی ادامه داد: این گوشتها برای بررسی به اداره کل دامپزشکی تحویل شد و دیروز دامپزشکی طی نامه ای غیربهداشتی بودن این گوشتها را تایید کرد.
رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی با بیان این که ارزش ریالی این گوشتها هزار و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است گفت: گزارش دامپزشکی تحت عنوان گزارش تقلب در کسب و کار  به سازمان صنعت استان برای تنظیم فرم تخلف و ارسال گزارش آن به تعزیرات حکومتی برای رسیدگی و صدور رای ارسال شده است.

جلیلی افزود : تعزیرات حکومتی مدافع حقوق و صیانت از زائران و مجاوران است و با متخلفان برخوردهای قانونی لازم صورت می گیرد.
تعداد پرونده‌های وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی طی سه ماه نخست امسال ۱۰ هزار و ۹۷۲ فقره و تعداد پرونده‌های مختومه ۱۰ هزار و ۲۸۳ فقره بوده است.
۷۵۰۵/۱۹۲۲
 

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.