مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور گفت: تعامل صحیح و سازنده، ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مردم از اهداف جمعیت هلال احمر است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مهدی فقیهی، در بازدید از پایگاه‌های هلال احمر استان بیان کرد: وضعیت پایگاه‌های هلال احمر خراسان جنوبی به واسطه داشتن نیروهایی توانمند از شرایط مطلوبی برخوردار است.

وی با بیان اینکه زحمات همکاران در جمعیت هلال احمر در حوادث مختلف برای جمعیت آبرو و عزت است، افزود: نیروهای هلال احمر مانند سربازان آماده‌ای بوده و عملکرد خوب آنان در حوادثی مانند سیل اخیر در استان دیده شده است.

فقیهی داوطلبان را سرمایه اجتماعی هلال‌احمر دانست و اظهار کرد: باید همبستگی، رفاقت و دوستی در میان جوانان و اجزاء جمعیت هلال‌احمر همواره حفظ شود.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سازمان هلال احمر کشور بیان کرد: برای حفظ سرمایه‌های گرانقدر هلال احمر باید همواره در کنار داوطلبان بوده و با مشارکت در برنامه‌ریزی‌های امور خیر و داوطلبانه، اعتماد دو جانبه را افزایش دهیم.

فقیهی تعامل صحیح و سازنده، ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت مردم را هدف جمعیت هلال احمر دانست و خاطرنشان کرد: این هدف باعث می‌شود تا تعلق خاطر مردم نسبت به جمعیت هلال احمر بیشتر شود.
انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.