اخبار مرتبط

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: موارد دیده شده در سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به خراسان جنوبی طی هفته آینده در جلسه‌ای با حضور استاندار، مسئولان استانی ذی ربط، وزرا و رؤسای سازمان‌های مربوطه پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید محمدمهدی زاهدی، امروز ۲۰ تیر، در جلسه جمع بندی سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در بخش آموزش و پرورش با اشاره به وجود ۱۲۰ هزار کلاس درس تخریبی و تجهیزی در کشور، گفت: بازسازی این کلاس‌ها اعتبار بالایی نیاز دارد اما با تمام مشکلات موجود و کاهش منابع در صدد رفع مشکلات این بخش هستیم.

وی افزود: علی رغم تمام مشکلات و تنگناهای مالی، توجه به آموزش و پرورش در دستور کار دولت قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تمام نگاه‌ها به رفع مشکلات آموزش و پرورش است، افزود: امیدواریم براساس توانمندی مادی، معنوی و قانونی خود برنامه ریزی خوبی برای رفع مشکلات بخش آموزش داشته باشیم.

زاهدی با بیان اینکه پایه و اساس کشور در تمام زمینه‌ها مربوط به آموزش و پرورش است، تصریح کرد: طی سفر دو روزه به خراسان جنوبی اعضای کمیسیون در تمام شهرستان‌ها توزیع و ارزیابی میدانی دقیقی از مسائل و مشکلات واحدهای آموزشی و آموزش و پرورش صورت گرفت.

وی تصریح کرد: موارد دیده شده در این بازدیدها طی هفته آینده در جلسه‌ای با حضور استاندار، مسئولان استانی ذی ربط، وزرا و رؤسای سازمان‌های مربوطه پیگیری خواهد شد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدواریم با برنامه ریزی‌هایی که انجام می‌شود، برخی از این مشکلات مطرح شده در سال جاری رفع و تا دو یا سه سال آینده وضعیت آموزش و پرورش خراسان جنوبی به حد نرمال کشوری برسد.

انتهای پیام انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.