اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سردار مجید شجاع روز چهارشنبه در بازدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی از این محموله کشف شده افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خراسان جنوبی از انتقال محموله موادمخدر از یکی از استان های جنوب شرقی به شهرهای مرکزی کشور مطلع شدند.
وی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند، قرار است انتقال این محموله توسط یک دستگاه بونکر گاز انجام شود.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح ایست و بازرسی در تمامی محورهای مواصلاتی استان افزود: پلیس با مشاهده یک دستگاه بونکر گاز، بلافاصله آن را متوقف کرد و با توجه به اینکه خودرو حامل گاز بود و عملیات بازرسی خودرو به سختی انجام می شد اما با تلاش فراوان ماموران پلیس، 167 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی «شیشه» کشف شد.
وی با بیان اینکه محموله بزرگ شیشه در کشور افغانستان تولید و وارد کشور شده است گفت: در زمینه کشف این محموله پنج نفر دستگیر شدند و پرونده این کشفیات در دست اقدام است.
سردار شجاع اظهار داشت: همچنین از ابتدای امسال تاکنون بیش از 400 کیلوگرم شیشه در استان خراسان جنوبی کشف شده است.
وی گفت: ما در خراسان حنوبی به عنوان پیشانی و از جمله نقاط اصلی مبارزه مواد مخدر در کشور با تمام توان در راستای مبارزه با مواد مخدر تلاش می کنیم.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای امسال 2 نفر از کارکنان خدوم انتظامی استان در زمینه مقابله با مواد مخدر به شهادت رسیدند اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته طی 2 روز گذشته سه نفر از عاملان اصلی تیمی که منجر به شهادت شهید «محمد نایبی» و شهید «هادی کاردیده» در استان شدند، با حضور خانواده شهدا به دار مجازات آویخته شدند.
وی گفت: مجازات این اشرار، درس عبرتی برای همه قاچاقچیانی است که قصد دارند به روش های مختلف مواد مخدر را وارد کشور و استان کنند و به جوانان سرزمین ما لطمه بزنند و ما با تمام توان در مقابل آنان خواهیم ایستاد.
7556*3028
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.