sport

گفتگوی جی پلاس با مدافع جوان پرسپولیس؛

مدافع راست پرسپولیس معتقد است از سال گذشته تا به امروز توانسته کیفیت خود را برای حضور در سمت راست زمین پرسپولیس افزایش دهد. او می گوید تلاش می کند به کیفیت بالاتری دست پیدا کند و به یک مهره قابل اتکا برای این تیم تبدیل شود.

در دیداری که پرسپولیس موفق به شکست سه بر صفر نفت تهران شد، صادق محرمی کماکان مدافع راست پرسپولیس بود و تقریبا به مهره ثابت این تیم تبدیل شده است. او با انتقال حسین ماهینی به سمت چپ زمین، در این سمت تنها مدافع راست پرسپولیس است. برانکو هم از عملکرد او رضایت دارد و حاضر نشده ماهینی را به جای او در زمین قرار دهد و کاپیتان تیمش را به سمت چپ منتقل کرده است.

صادق محرمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس؛ سومین پیروزی تیمش را به هوادران تقدیم کرد و گفت: از هوادرانی که همیشه کنارمان هستند ممنونم. آنها به تیم روحیه می دهند. با وجود آن ها بازی کردن مقابل رقبا راحت تر هم می شود. کسب 9 امتیاز از سه بازی اتفاق خوبی است. تمام تلاش بازیکنان کسب حداکثر امتیازها است.

** برانکو سفارشی بازیکن به زمین نمی فرستد

مدافع پرسپولیس درباره اینکه برانکو با وجود داشتن مدافع چپ، حسین ماهینی راست پا را در سمت چپ قرار داده تا بتواند از او هم در سمت راست استفاده کند گفت: این تصمیم برانکو است و بر اساس اندیشه هایش چنین کاری را انجام داده است. او کاری را سفارشی انجام نمی دهد و هر بازیکن در شرایط بهتری باشد، در ترکیب قرار می گیرد.

او همچنین درباره پیشرفتش از سال گذشته تا به امروز خاطر نشان کرد: قطع به یقین الان بهتر از سال گذشته و حتی بهتر از سال های قبل کار می کنم. شرایط پرسپولیس به هر بازیکنی کمک می کند تا پیشرفت داشته باشد. خودم از اینکه توانستم در بستر خوبی پیشرفتم کنم، خوشحالم. با این حال این نقطه پایان نیست؛ باید بیشتر تلاش کنم و بهتر گوش بدهم تا به کیفیت بهتری دست پیدا کنم. در پرسپولیس هر کسی که بهتر باشد به میدان می رود و حضور من و سایر بازیکنان در ترکیب ثابت، بستگی به خودمان دارد. می خواهم به مهره قابل اتکایی برای تیم تبدیل شوم.

** رضائیان با حضور در اروپا مزد تلاشش را گرفت

محرمی درباره انتقال رامین رضاییان به اوستنده بلژیک و فراهم شدن شرایط برای بازی کردن او می گوید: من هم مقطع کوتاهی با رامین هم بازی بودم. او توانایی های زیادی دارد و قسمت بود که به اروپا برود. او مزد تلاشش را می گیرد. هر بازیکنی دوست دارد به اروپا برود. برای این کار هم باید در هر جایی که هستی، بیشترین تلاش را داشته باشی.

** منشا قهر نکرده

این مدافع همچنین درباره اینکه گفته می شود منشا به خاطر پاس ندادن سایر بازیکنان قهر کرده، به جی پلاس گفت: نمی دانم چرا این مسائل را مطرح می کنند. در فوتبال حرفه ای این مسائل جایی ندارد. مردم همه چیز را می بینند و مربی هم اجازه چنین کاری را نمی دهد. در پرسپولیس همه برای موفقیت تیم تلاش می کنند و هیچ وقت این کار را نخواهند کرد. بهتر است به این موضوع نپردازیم چون صحت ندارد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 718161
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ