sport

سرمربی تیم ملی عنوان کرد:مقامات ورزشی ما قدرت به اجرا درآوردن فاز سوم برنامه آمادگی تیم ملی در راه جام جهانی را ندارند

جی پلاس، کارلوس کی روش در بیانیه جدید خود پیرامون برانکو ایوانکوویچ در بیانیه ای نوشت:

 ما به اندازه سطح انتظاراتمان اوج نمی‌گیریم بلکه به اندازه سطح تمریناتمان سقوط می کنیم.

دوستان عزیز

جالب نیست؟

درست در زمانی که فدراسیون فوتبال ایران با تصمیمی یک طرفه و با توجه به مخالفت‌های مستمر و سیستماتیک آقای برانکو ایوانکوویچ و دیگر چهره های ورزشی، برنامه سوم آمادگی تیم ملی ایران را پایان داد، چین یکی از رقبای اصلی ما به کار خود ادامه داده و روز گذشته مقابل کرواسی بازی کرده است.

باورتان می شود؟

تیم ملی ایران مجبور می شود اردوی آمادگی از پیش تعیین شده خود که خارج از تقویم فیفا بوده را لغو کند اما رقیب اصلی ما به کار و آمادگی برای آینده ادامه می دهد!

چین، مقابل تیم ملی کرواسی تیم کشور آقای برانکو بازی کرده است.

همان زمانی که او با اردوی تمرینی تیم ملی ایران مخالفت کرد، تیم کشور خودش به چین کمک کرد تا برای بازی مقابل ایران و برنده شدن در این بازی بهتر آماده شود.

فوق العاده است!

آقای برانکو و مشاوران ارشد فدراسیون ایران در این باره چه نظری دارند؟

حرفه ای گری رقبای ما موضوع جدیدی برای ما نیست. چین پیش از این مقابل ایسلند هم بازی کرده است.

در همین زمان، یعنی خارج از تقویم فیفا، ازبکستان مقابل گرجستان و ارمنستان به میدان خواهد رفت. قطر هم انجام یک بازی دوستانه مقابل مولداوی را اعلام کرده است. اما در ایران مقامات ورزشی ما قدرت به اجرا درآوردن فاز سوم برنامه آمادگی تیم ملی در راه جام جهانی را ندارند

دوستان عزیز، واقعیت کاملا روشن است. رقبای ما یک برنامه حرفه ای را برای آمادگی خود در راه رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ انتخاب کرده اند اما فدراسیون ایران تصمیم گرفت در مسیر مخالف این راه قدم بردارد، چون گروگان یک مربی ممتاز و متخصص کروات است.

همانطور که فرد خردمندی از یونان باستان گفته: ما به اندازه سطح انتظاراتمان اوج نمی‌گیریم بلکه به اندازه سطح تمریناتمان سقوط می کنیم.

با آرزوی بهترین ها

 

کارلوس کی روش

 

منبع: کاپ

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 565756
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ