وضعیت تعطیلی مدارس در 14 فروردین 1403/ آموزش و پرورش توضیح داد

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با وضعیت مدارس در 14 فروردین 1403 و میزبانی مدارس اسکان نوروزی از مسافران توضیح داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تمامی مدارس از فردا (سه شنبه ۱۴ فروردین ماه) دایر هستند، گفت: مدرسه های پایگاه اسکان نوروزی فرهنگیان با تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری می‌توانند همچنان به مسافران خدمات ارائه دهند.

مهدی نیکفر امروز (دوشنبه) درباره ادامه فعالیت مدارس طرح اسکان نوروزی از فردا اظهار داشت: از روز آخر هفته گذشته به ستاد اسکان آموزش و پرورش اعلام کردیم که مدارس در روز ۱۴ فروردین باز باشند اما قرار بر این شد در صورت درخواست استان‌ها، مدارس با تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری می توانند همچنان تا آخر هفته میزبان مسافران فرهنگی باشند.

وی افزود: به طور مثال در خواست ادامه طرح اسکان نوروزی در شهرهای استان‌ خراسان رضوی، چابهار در استان سیستان و بلوچستان، شهرهای استان اصفهان و شهر طبس وجود دارد، همچنین در استان فارس ۲ یا ۳ پایگاه برای اسکان فرهنگیان دایر هستند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: ادامه اسکان نوروزی با در خواست ستاد اسکان و تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری انجام می‌شود و در صورت ادامه دار بودن اسکان فرهنگیان در مدارس، فعالیت آموزشی دانش آموزان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

طبق گزارش ایرنا، مدارس از  ۲۸ اسفندماه گذشته به منظور آغاز تعطیلات نوروزی تعطیل شدند و فعالیت آموزشی آنها از ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ از سر گرفته می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

وضعیت تعطیلی مدارس در 14 فروردین 1403/ آموزش و پرورش توضیح داد

هشدار نارنجی هواشناسی برای چند استان (13 فروردین 1403) + اسامی

همه چیز در مورد طرح ترافیک در سال 1403 + زمان اجرا و هزینه

دیدگاه تان را بنویسید