در این استان ها باران می آید، در این استان ها گرد و خاک!

امروز مناطقی از استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران آغاز شده و از بعد از ظهر امروز و فردا جمعه در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و خراسان های شمالی و رضوی بارندگی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی همراه است و بارش‌ها در مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کارشناس هواشناسی برای امروز در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و فردا در شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش‌بینی و اعلام کرد: فردا در مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید خواهد بود و گاهی همراه با گردوخاک است.

طبق گزارش تسنیم، کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی و آب و هوای امروز پنجشنبه 7 دی ماه و روزهای آتی را تشریح کرد و گفت: امروز مناطقی از استان‌های خوزستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران آغاز شده و از بعد از ظهر امروز و فردا جمعه در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، ارتفاعات البرز مرکزی و خراسان های شمالی و رضوی بارندگی همراه با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی همراه است و بارش‌ها در مناطق سردسیر به شکل برف خواهد بود.

کارشناس هواشناسی برای امروز در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و فردا در شمال شرق کشور کاهش محسوس دما پیش‌بینی کرد.

وی گفت: فردا در مناطق شمال شرق و شرق کشور وزش باد شدید خواهد بود و گاهی همراه با گردوخاک است.

به گفته رفیعی از اوایل هفته آینده روزهای شنبه تا دوشنبه جوی آرام پیش‌بینی می‌شود و  غلظت آلاینده‌ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش خواهد یافت.

کارشناس هواشناسی آب‌های خلیج فارس و دریای خزر را از بعد از ظهر امروز و فردا مواج و متلاطم اعلام کرد.

رفیعی درباره شرایط جوی پایتخت گفت: امروز آسمان تهران ابری تا نیمه ابری است و به تدریج همراه با وزش باد است.

وی بیشینه دمای تهران را 15 درجه و کمینه دما را 7 درجه بالای صفر اعلام کرد.

دیدگاه تان را بنویسید