چرا جمشید هاشم‌پور به مراسم تشییع دوستش رضا صفایی‌پور نرفت؟

صبح امروز، ۲۸ آذرماه مراسم تشییع مرحوم رضا صفایی‌پور برگزار شد و شاید خیلی‌ها منتظر حضور جمشید هاشم پور در مراسم وداع با یکی از همکاران قدیمی‌اش بودند اما با توجه به سن و سال و شرایط جسمانی او امکان حضور این بازیگر و خیلی‌های دیگر فراهم نشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ایسنا نوشت: طبق پیگیری‌ها از دوستان نزدیک جمشید هاشم‌پور برخلاف برخی خبرهای نادرست جمشید هاشم‌پور در منزل به سر می‌برد و به دلیل ناخوش احوالی نتوانسته امروز در مراسم دوست و همکار قدیمی‌اش رضا صفایی‌پور شرکت کند.

جعفر گودرزی - رییس انجمن منتقدان خانه سینما- درباره احوال جمشید هاشم‌پور گفت: حدود یک ساعت قبل با همسر ایشان صحبت کردم و حالشان خوب است.

صبح امروز، ۲۸ آذرماه مراسم تشییع مرحوم رضا صفایی‌پور برگزار شد و شاید خیلی‌ها منتظر حضور او در مراسم وداع با یکی از همکاران قدیمی‌اش بودند اما با توجه به سن و سال و شرایط جسمانی او امکان حضور این بازیگر و خیلی‌های دیگر فراهم نشد.

گودرزی بیان کرد:‌حال آقای هاشم‌پور چندان مساعد نیست و پس از مراسم تشییع آقای صفایی‌پور با همسر آقای هاشم‌پور تماس گرفتم که با ایشان صحبت کنم و به دیدارشان بروم ولی چون خواب بودند قرار بر این شد که بعدا صحبت کنیم.

از دقایقی قبل خبری مبنی بر درگذشت این بازیگر در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده که رییس انجمن منتقدان سینما که ارتباط نزدیکی با او دارد، آن را تکذیب کرد.

همچنین خانه سینما و موسسه پیشکسوتان اخبار نادرست درباره این بازیگر را تکذیب کردند.

دیدگاه تان را بنویسید