منطقه بارانی ایران مشخص شد

هواشناسی از جو آرام در اغلب نقاط کشور تا جمعه خبر داد و پیش بینی کرد که نوار غربی از شنبه بارانی شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سازمان هواشناسی برای اغلب نقاط کشور جوی آرام پیش‌بینی و اعلام کرد که از شنبه نوار غربی و برخی نقاط دیگر کشور شاهد بارش باران و وزش باد خواهند بود.

طبق گزارش ایرنا و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز سه شنبه ۲۸ آذر تا جمعه در غالب مناطق کشور جو پایداری حاکم است که در کلانشهرهای صنعتی سبب تداوم و افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

هواشناسی اعلام کرد: همچنین در روز چهارشنبه و پنجشنبه در برخی نقاط جنوب، جنوب شرق و شرق کشور، وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر انتظار می‌رود. جمعه به تدریج با ورود سامانه بارشی از غرب کشور، در برخی نقاط شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز، ابرناکی بارش و وزش باد پیش بینی می‌شود.

طبق اعلام هواشناسی، شنبه در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، ارتفاعات البرز، ارتفاعات زاگرس و برخی نقاط بوشهر و فارس، بارش باران و وزش باد شدید، در مناطق جنوبی رعد و برق و در نقاط سردسیر و ارتفاعات، بارش برف رخ می‌دهد.

سازمان هواشناسی هوای امروز پایتخت را قسمتی ابری تا نیمه ابری، در برخی ساعت‌ها همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد ملایم پیش‌بینی کرد. بیشینه دمای امروز تهران ۱۲ و کمینه دما ۴ درجه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید