لوکس‌ترین و بزرگترین خودرو جدید وارداتی در ایران + عکس

خودروی اکستریم VX لوکس ترین از سیستم چهارچرخ فعال AWD ساخته بورگ وارنر بهره می برد. قلب این کراس اوور 2 لیتری توربو GDi با حداکثر توان 261 اسب بخار و حداکثر گشتاور 400 نیوتون متر است که از طریق گیربکس 8 سرعته اتوماتیک AT برند آیسین به هر 4 چرخ منتقل می شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اکستریم VX لوکس ترین عضو خانواده برند جدید اکستریم مدیران خودرو است. طول این کراس اوور 5 متر است و در زمره بزرگترین کراس اوورهای چینی است که در ایران عرضه شده. اکستریم VX قوی ترین و مجهز ترین کراس اوور جدید بازار ایران است.

به نوشته عصر خودرو، این خودرو از سیستم چهارچرخ فعال AWD ساخته بورگ وارنر بهره می برد. قلب این کراس اوور 2 لیتری توربو GDi با حداکثر توان 261 اسب بخار و حداکثر گشتاور 400 نیوتون متر است که از طریق گیربکس 8 سرعته اتوماتیک AT برند آیسین به هر 4 چرخ منتقل می شود.

 

خودروی اکستریم VX (1)

 

در داخل کابین این کراس اوور 7 نفره دو نمایشگر 12.3 اینچی در طرفین و یک نمایشگر 15.6 اینچی مجموعا با ابعاد 40 اینچ سراسر داشبورد را دربرگرفته و اهرم تعویض دنده نیز در سمت راست فرمان قرار دارد. همچنین برخی کلید های کنترلی  در کنار کلید استارت در کنسول بین دو صندلی قرار دارد. 23 بلندگو در کابین و 26 رادار و دوربین در طرفین خودرو قرار دارد. این خودرو مجهز ترین و لوکس ترین خودرو جدید بازار ایران است. از جمله مهمترین امکانات قابل توجه این کراس اوور لوکس می توان به سیستم کمک راننده سطح 2.5 ADAS با 26 تکنولوژی ، تهیوه مطبوع اتوماتیک دوگانه با قابلیت تنظیم جداگانه ردیف دوم، مجموعه کامل کیسه های هوا جلو، جانبی، پرده ای و زانویی، رینگ های 20 اینچی، 7حالت رانندگی ، هدآپ دیسپلی، دستیار پارک و ... اشاره کرد.

 

خودروی اکستریم VX (3)

دیدگاه تان را بنویسید