مسمومیت الکلی 17 نفر در قزوین/ 2 تن فوت کردند

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به اینکه ۱۷ نفر به علت مسمومیت با الکل در یکی از مراکز درمانی تحت درمان قرار گرفتند، اظهار کرد: متأسفانه ۲ نفر از مسمومان فوت شدند و سه نفر از آن‌ها پس از اقدامات درمانی و بهبودی نسبی بیمارستان را ترک کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ۱۷ نفر به علت مسمومیت با الکل در یکی از مراکز درمانی تحت درمان قرار گرفتند.

محمدحسن ارداقیان با اشاره به اینکه ۱۷ نفر به علت مسمومیت با الکل در یکی از مراکز درمانی تحت درمان قرار گرفتند، اظهار کرد: متأسفانه ۲ نفر از مسمومان فوت شدند و سه نفر از آن‌ها پس از اقدامات درمانی و بهبودی نسبی بیمارستان را ترک کردند.

به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی قزوین این افراد که همگی در یک مکان دچار مسمومیت با الکل شده بودند طی شب گذشته و امروز، ۶ آبان با علائم مسمومیت به بیمارستان مراجعه کردند و در حال حاضر ۱۲ نفر از آن‌ها در بیمارستان بستری و تحت درمان هستند که یک نفر از آن‌ها بدحال است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، مصرف مشروبات الکلی دست ساز به دلیل داشتن ترکیبات سمی مثل متانول باعث مسمومیت شدید، آسیب به ارگان‌های حیاتی و حتی مرگ می‌شود.


 

دیدگاه تان را بنویسید