قیمت جدید شکر اعلام شد؛ 12 مهر 1402

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی جهاد کشاورزی از قیمت جدید شکر و ثبات در بازار این محصول خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیرکل نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: هیچ کمبودی در تامین شکر وجود ندارد و بازار به ثبات رسیده است.

طبق گزارش ایسنا، مسعود امراللهی آخرین وضعیت بازار شکر را تشریح کرد و گفت: تولید داخل شروع شده و چغندرقندها نیز وارد ‌کارخانه‌های شکر شده‌اند. همچنین بازار رسانی محصولات آغاز شده است.

وی ادامه داد: شرکت بازرگانی دولتی برای استان‌ها، اصناف، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و شرکت‌های پخش سهمیه تدارک دیده است و شکر با قیمت مصوب و تنظیم‌بازاری به ازای هر یک کیلو بسته بندی ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

مدیرکل نظارت و بازرسی بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اضافه کرد: در خصوص شکر فله  ۲۸ هزار تومانی نیز در مراکز عمده فروشی و مغازه‌های خرده فروشی مشکلی وجود ندارد و به اندازه کافی تامین شده است. ضمن اینکه تخصیص ویژه‌ای نیز برای اصناف در نظر گرفتیم که می‌توانند از جهادکشاورزی استانها مطالبه کنند.

وی تصریح کرد: ۱۱۰ هزارتن شکر به استان‌ها تخصیص دادیم که بخشی مربوط به اصناف است. اگراتحادیه یا صنف هنوز اقدام به دریافت شکر مورد نیاز خود نکرده  می‌تواند با معرفی اتحادیه یا اتاق اصناف و با مراجعه به جهاد استان یا شهرستان، شکر مورد نیاز خود را دریافت کند.

وی در پایان گفت: هیچ کمبودی در شکر وجود ندارد و بازار به ثبات رسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید