آتش سوزی در بازار تهران/ 30 باب مغازه و انباری سوخت + عکس

محل آتش سوزی در یک پاساژ سه طبقه که دارای ۲۵۰ باب مغازه و انباری با متراژهای کوچک و بزرگ بود روی داده بود که از زیرزمین تا طبقات بالایی حدود ۳۰ باب مغازه و انباری از ۴۰ تا ۱۰۰ درصد دچار سوختگی شده بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ ایرنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی سنگین در بازار آهنگران خبر داد و اعلام کرد: ۳۰ باب مغازه و انباری در این حادثه سوخت.

سید جلال ملکی روز سه شنبه گفت: ساعت ۰۲:۰۱ بامداد حادثه آتش سوزی پاساژی در بازار تهران به سامانه ۱۲۵ اعلام و با توجه به گستردگی حادثه ماموران هفت ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: محل آتش سوزی در یک پاساژ سه طبقه که دارای ۲۵۰ باب مغازه و انباری با متراژهای کوچک و بزرگ بود روی داده بود که از زیرزمین تا طبقات بالایی حدود ۳۰ باب مغازه و انباری از ۴۰ تا ۱۰۰ درصد دچار سوختگی شده بود.

 

آتش سوزی در بازار تهران

 

ملکی ادامه داد: دود بسیار سنگینی در زیرزمین حبس شده بود و با سختی های فراوان آتش نشانان از چند طرف به آتش حمله ور شدند و موفق شدند این آتش سوزی گسترده را بدون مصدومیت مهار کنند.

وی تاکید کرد: موضوع ایمنی بازار تهران بسیار مهم و ضروری است و مالکان این گونه اماکن ضروری است اقدامات جدی انجام دهند و در این حادثه نیز شاهد خسارات نسبتا سنگینی همچون حوادث گذشته بودیم.

دیدگاه تان را بنویسید