عاملان مزاحمت برای دانش‌ آموزان در کاشان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی کاشان اظهار کرد: این افراد با هدف ایجاد رعب و وحشت در بین دانش آموزان این کارها را مرتکب شدند و در فضای مجازی هم نسبت به پخش کلیپ هایی از خود در هنگام انجام این اقدامات خلاف قانون،خودنمایی می کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فرمانده انتظامی کاشان گفت: ماموران انتظامی این شهرستان پس از انجام پنج روز کار مداوم موفق به دستگیری ۲ مزاحم دانش آموزان مدارس کاشان شدند.

سرهنگ ایرج کاکاوند یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سه شنبه هفته قبل ۲ جوان با موتورسیکلت اقدام به پرتاب مواد محترقه داخل چندین مدرسه کردند که با پیگیری های شبانه روزی پلیس کاشان دستگیر شدند.

وی اظهار کرد:این افراد با هدف ایجاد رعب و وحشت در بین دانش آموزان این کارها را مرتکب شدند و در فضای مجازی هم نسبت به پخش کلیپ هایی از خود در هنگام انجام این اقدامات خلاف قانون،خودنمایی می کردند.

فرمانده انتظامی کاشان گفت: این ۲ جوان نزدیک به سه شبانه روز مخفی شده بودند که با پیگیری های پلیس دستگیر و به انجام اقدامات خلاف خود اعتراف کردند.

سرهنگ کاکاوند با بیان اینکه این افراد ضمن تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، ادامه داد: نیروی انتظامی قاطعانه با مزاحمان نوامیس برخورد می کند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

وبگردی

    دیدگاه تان را بنویسید