در حال به روز رسانی...

کلاسهای کدام دانشگاه ها مجازی شد؟

تعدادی از دانشگاه های مطرح کشور اعلام کرده اند که در نخستین هفته مهر ماه 1401 کلاس های خود را به صورت مجازی و آنلاین برگزار می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کلاس‌های دانشگاه تهران در هفته اول مهر آنلاین شد.

در اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تهران آمده است: «نظر به تعطیلات پیش رو و در اجرای دستورالعمل آموزش ترکیبی مصوب مورخ ۲۹/‌۰۵/‌۱۴۰۱  کلیه کلاس‌های دانشگاه تهران در مقاطع مختلف تحصیلی از روز شنبه دوم مهر ماه الی پنج‌شنبه هفتم مهر ماه سال ۱۴۰۱ به صورت الکترونیکی(آنلاین) برگزار خواهد شد. دانشجویان عزیز و اعضای محترم هیأت علمی طبق برنامه آموزشی از سامانه elearn.ut.ac.ir استفاده فرمایند.»

 

پس از دانشگاه تهران؛ کلاس درس دانشگاه شهید بهشتی هم آنلاین شد

دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه ای اعلام کرد که به دلیل دو روز تعطیلی رسمی در هفته آینده و مشکلات رفت و آمد دانشجویان، کلاس‌های درس در هفته دوم نیمسال جاری از طریق سامانه مدیریت یادگیری (http://uv.sbu.ac.ir ) برگزار خواهد شد.‌‌

 

کلاس‌های دانشگاه های خواجه نصیر و الزهرا مجازی شد

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمام کلاس‌های این دانشگاه، به دلیل تعطیلات مکرر در هفته اول مهر ماه به‌صورت مجازی برگزار می‌شوند.

دانشگاه الزهرا در اطلاعیه‌ای از مجازی شدن کلاس‌های درس و جلسات دفاع پایان‌نامه‌ از دوم تا هفتم مهر ماه خبر داد./ ایسنا

 

کلاس دانشگاه علم و صنعت مجازی شد/ کلاس های پیام نور تعطیل شد

بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تمامی کلاس های دانشگاه در هفته آینده تعطیل است و از نهم مهر ۱۴۰۱ آغاز و برگزار خواهد شد./ باشگاه خبرنگاران

 

دانشگاه‌های همدان ۲ هفته تعطیل است/ کلاس ها به صورت مجازی برگزار می شود

رئیس کمیسیون دانشجویی و خوابگاه‌های استان همدان از عدم برگزاری کلاس‌های حضوری دانشگاه‌های استان به مدت دو هفته خبر داد.

مسلم مخفی اظهار کرد: کلاس‌های دانشگاه‌های استان به صورت حضوری از ابتدای مهر، بازگشایی می شود اما با توجه به استدلال اعضای کمیسیون دانشجویی ، تصمیم گرفتیم که کلاس‌های آموزشی تا دو هفته در تمام دانشگاه‌های استان به صورت مجازی است.

مخفی تصریح کرد: نمایندگان دانشگاه‌ها با اشاره به تعطیلاتی که در هفته ابتدایی مهرماه است گفتند که شرایط تشکیل کلاس‌ها وجود ندارد و ناهماهنگی به وجود می‌آید.

وی ادامه داد: دانشگاه‌ها فرصتی دو هفته‌ای خواستند تا شرایط بازگشایی دانشگاه از نظر تجهیز خوابگاه‌ها و راه‌اندازی سلف دانشگاه را فراهم کنند. 

رئیس کمیسیون دانشجویی استانداری همدان خاطرنشان کرد: با توجه به تنش آبی در همدان، تامین آب هم از مشکلاتی است که در راه بازگشایی دانشگاه‌ها وجود دارد و دانشگاه‌ها در تلاش هستند که تمهیدات لازم را فراهم کنند.

 

 

تکمیل می شود...

دیدگاه تان را بنویسید