سیستان و بلوچستان/ امام جماعت روستای گوازدر بخش کلات سرباز به قتل رسید

مولوی محمد کریم حملی امام جماعت با حضور مردم در صحنه به درمانگاه منتقل شده بود. با حضور مأموران در درمانگاه مشخص شد وی بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است .

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، از قتل مسلحانه امام جماعت روستای گوازدر بخش کلات شهرستان سرباز، توسط افراد مسلح ناشناس در یکی از محورهای این شهرستان خبر داد.

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت : ساعت 19:00روز گذشته در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تیراندازی در محور انگوری به کلات شهرستان سرباز بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه یک دستگاه خودروی پژو پارس در حالی که به گارد ریل کنار جاده برخورد و آثار اصابت گلوله بر بدنه آن مشهود بود روئیت که در تحقیقات بیشتر مشخص شده راننده خودرو مولوی محمد کریم حملی امام جماعت مسجد روستای گوازدر بخش کلات است  که در حین بازگشت از شهرستان ایرانشهر در این محور در کمین افراد مسلح ناشناس افتاده و بر اثر تیراندازی آنها مجروح شده است .

وی افزود :مولوی محمد کریم حملی امام جماعت با حضور مردم در صحنه به درمانگاه منتقل شده بود .

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با حضور مأموران در درمانگاه مشخص شد وی بر اثر شدت خونریزی فوت کرده است .

سردار طاهری گفت: بلافاصله پس از وقوع این جنایت، تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و شهرستان سرباز مأمور شناسایی و دستگیری ضاربان شدند و تلاش گسترده خود را برای دستگیری قاتلان آغاز کرده اند که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

 

دیدگاه تان را بنویسید