حاشیه در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال

حسادت دراگان به زنان ایرانی/ اسکوچیچ قهر کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال مردان ایران که در مراسم بدرقه تیم ملی زنان حاضر شده بود، از حرف مجری برنامه ناراحت شد و قهر کرد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امروز (شنبه) در مرکز ملی فوتبال برنامه بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا برگزار شد. در این مراسم علاوه بر رئیس فدراسیون فوتبال، جمعی از مقامات این فدراسیون و تعدادی از پیشکسوتان فوتبال، دراگان اسکوچیچی و وحید هاشمیان، سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال مردان هم حاضر بودند.

* اسکوچیچ قهر کرد!

در خلال مراسم، همراه اسکوچیچ به سرمربی تیم‌ملی اعلام کرد که برای تقدیر از اعضای تیم‌ملی بانوان به روی سِن برود اما در همین لحظه مجری برنامه خطاب به اسکوچیچ می‌گوید "آسیاب به نوبت" که یعنی او بنشیند تا زمانی که صدایش کنند.

این رفتار باعث ناراحتی اسکوچیچ و هاشمیان شد و آن‌ها با قهر مراسم را ترک کردند تا مراسم بدرقه از تیم‌ملی بانوان بدون حاشیه نماند.

* اسکوچیچ: گاهی به فوتبالیست‌ها زن ایرانی حسادت می‌کنم

سرمربی تیم ملی قبل از قهر کردن درباره تیم ملی زنان ایران صحبت کرد و گفت: اگر فکر می‌کنید ‌ که من کم‌تر از اسطورهای فوتبال ایران احساساتی هستم و احساساتی می‌شوم، اشتباه می‌کنید. بابت کاری که کردید افتخار می‌کنم چون برای اولین‌بار در فوتبال ایران بود. زمین تمرینتان به جایی که  من کار می‌کنم نزدیک بود و می‌دیدم که با چه روحیه‌ای تمرین می‌کردید. گاهی وقت‌ها حسودی می‌کردم چون انرژی تمرین شما بی‌نظیر بود.

او افزود: بابت کارهایی که تا به الان کرده‌اید تشکر می‌کنم و مطمئنم در این تورنمنت کارهای بزرگی می‌کنید. به خانم ایراندوست ارادت دارم چون می‌دانم سرمربیگری چیست و چه مسئولیتی دارد. مسئولیتی که روی دوش شماست روی دوش من هم است و از شما قدردانی می‌کنم.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم الگویی که شما به دختران این مملکت داده‌اید را ببینم و باعث شود دختران بیش‌تری به سمت فوتبال بیاید. یک بار دیگر می‌گویم به شما افتخار می‌کنم و از رئیس فدراسیون هم تشکر می‌کنم که به فوتبال زنان اهمیت می‌دهد. منتظر خبرهای خوب از سمت شما هستم.

دیدگاه تان را بنویسید