برگزاری امتحانات دانش آموزان شهرستان های استان تهران در دی ماه 1400، فعلا حضوری است

سید مجتبی هاشمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در خصوص برگزاری امتحانات دانش آموزان اظهار کرد: براساس تصمیمات مرکز سنجش فعلا دستورالعمل نهایی دریافت شده و امتحانات حضوری خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با بیان اینکه امتحانات دانش‌آموزان حضوری برگزار می‌‌شود گفت: تقویت اردوهای راهیان نور باتوجه به موارد روز جامعه و حمایت نهاد خانواده برنامه‌ریزی شده است.

سید مجتبی هاشمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در خصوص برگزاری امتحانات دانش آموزان اظهار کرد: براساس تصمیمات مرکز سنجش فعلا دستورالعمل نهایی دریافت شده و امتحانات حضوری خواهد بود و اگر تفاوتی در اجرای آن اتفاق افتد با توجه به برگزاری امتحانات نهایی در بخشی از پایه‌ها، در سطح کشور تصمیم گیری خواهد شد و تابع تصمیمات ستاد کرونا ملی و استانی هستیم.

وی گفت: حفظ سلامت دانش‌آموزان در اولویت بوده و علاوه بر مسائل جسمی، مسائل روانی و کاهش استرس آنها نیز مورد توجه بوده و دستورالعمل های مشخصی در این زمینه اعلام شده و از فضاهای بزرگتر، گروه‌بندی دانش آموزان، استفاده از وسایل و اقلام بهداشتی و توجیه دانش آموزان برای حفظ دستورالعمل‌ها جزء برنامه‌هایی است که در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران قطعا انجام شده و تدابیر لازم اتفاق افتاده است و بر همین اساس کارهای نظارتی کنترل خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه در فعالیتها متعددی همکاری میان سپاه و آموزش و پرورش وجود دارد، گفت: مسائل تربیتی دارای اهمیت بوده و اجرای طرح شهید بهنام محمدی از جمله طرح‌های حوزه پرورشی است و در قرارگاه راهیان نور مباحث حوزه انتقال ارزشهای دفاع مقدس برنامه‌ریزی شد. 

هاشمی ادامه داد: تقویت اردوهای راهیان نور و برگزاری آن به‌صورت مجازی و حضوری و استفاده از فضاهای مناسب بر اساس دستورالعملهای بهداشتی تدبیر و طرح ریزی شده و باتوجه به موارد روز جامعه و حمایت‌هایی که در نهاد خانواده باید اتفاق افتد، برنامه ریزی شده و کیفیت بخشی به آموزش دفاعی در دستور کار قرار گرفته است.

 

منبع: فارس

 

دیدگاه تان را بنویسید